• +90 242 922 02 15
  • +90 539 376 67 37
Sosyal Medya English Türkçe

HAKKIMIZDA

Image

Freia Danışmanlık 12 yıllık eğitim ve iş tecrübesi ile Zeynep GÜREVİN tarafından değişen dünya şartlarında lojistik ve dış ticaret alanında firmaların yetkinliklerini arttırmak amacı ile kurulmuştur.

Freia lojistik bir terimdir. KOBİ’ler için intermodal taşımacılık kullanımının sağlanması ile lojistik köyler arası hizmet,prosedür ve bilişim sistemleri bazında ticari işbirliklerinin geliştirilmesi projesidir ve misyonumuza sağladığı uyum açısından özellikle seçilmiştir.

Freia Danışmanlık hem yurt içi hem de yurt dışı rekabette işletmelerin karlılığını yeni yöntemler ile özel çözümler geliştirerek arttırmayı amaçlamaktadır.

Dış pazara yeni açılacak ya da var olan pazarını geliştirmek isteyen firmalar için lojistik ve dış ticaret sistemi kurulmaktadır ve firma çalışanları ile işbirliği dahilinde işler hale getirilmektedir.

Cv için; Linkedin

FREIA LOJISTIK OLARAK;

Çalıştığımız firmalarımızın dünya ticaretinde daha etkin rekabet edebilmeleri için lojistik&dış ticaret alanında bilgi birikimimizi ve tecrübemizi aktarmak ve bu alanda oluşabilecek riskleri en aza indirgemektir.

Ülkemizin lojistik&dış ticaret alanında gücünü arttırmak için firmaları mevzuatlar konusunda bilinçlendirip oluşabilecek zararları öngörerek ortadan kaldırmak ve işlerini kolaylaştırmaktır.

Dürüstlük&Doğruluk; Etik değerlerden ödün vermeyip sözler ile davranışlar arasında tutarlılığı sağlamak.Cesaret; Farklılıklara açık olmak, karar alabilmek ve gereken noktalarda risk almak.Güven; Ekip ruhuna sahip olup iletişime açık olmak ve süreçleri delege edebilmek.Tutku; Her koşulda en iyisini yapabilmek için istek ve bağlılık gösterip azmetmektir.Merak ; Gelişimin farkında olup sürekli bilgi edinmek ve her zaman öğrenilecek yeni şeyler olduğunu kabullenmek.

Image

Bizimle Çalışırsanız Eğer

Kaliteli Hizmet

Zaman

Maliyet azaltır=Para

Dinamizm

Çalışkan ve işine tutkuyla bağlı bir departman

Doğru strateji